ІНФРАСТРУКТУРА

Дата: 20.12.2019 10:19

ТЕПЕР СТУДЕНИКІВСЬКА ОТГ З АВТОБУСОМ!

Фото без описуФото без опису
Подія про яку так довго мріяли і говорили більшість жителів громади нарешті здійснилася. Сьогодні у громаді з’явився новенький автобус марки Peugeot Boxer. У ньому 16 пасажирських місць та одне водійське. Поки що автобус має лише транзитні номери і навіть не має водія. Вартість його 1 193 550 гривень, придбаний він через тендерні закупівлі у ТОВ Автопасаж. Наразі автобус буде поставлено на облік у МРЕВ, потім треба отримати ліцензію на пасажирські перевезення (це найпроблемніше із завдань), далі буде напрацьовано графік руху, розроблено та затверджено сесією порядок користування транспортом та оплату і тільки після цього почнуться регулярні рейси.

Фото без описуФото без опису
« Одне із болючих питань мобільної доступності громади із придбанням автобуса буде вирішено, значно спроститься тепер і перевезення учасників художньої самодіяльності, будемо намагатися експлуатувати мікроавтобус ефективно та з користю для жителів громади. Усі питання використання будемо обговорювати зі старостами сіл, членами виконкому та депутатами. Це гарний подарунок громаді до Нового року!», - підсумувала Марія Олександрівна Лях, голова Студениківської ОТГ.