БЛАГОДІЙНІСТЬ

Дата: 22.12.2019 10:26

ДРУЖБА ПЕРЕМОЖЕ НАВІТЬ СНІГОВУ КОРОЛЕВУ

Під таким гаслом пройшли новорічні дитячі вистави у Київській обласній державній адміністрації .
16 дітей пільгових категорій (діти учасників АТО, діти з інвалідністю, діти з багатодітних та малозабезпечених сімей) відвідали обласне новорічне свято, яке було організоване у великій залі приміщення КОДА. Подія відбулася за сприяння управління культури, національностей та релігій та служби у справах дітей та сім’ї КОДА та КОР.

Дітям дуже сподобалась вистава за мотивами казки "Снігова королева", ігри з аніматорами і чудові подарунки. Квитки безкоштовно були надані КОДА (через сектор оздоровлення ССДМ.) ОТГ забезпечила безкоштовний доїзд на захід та супроводжуючих: Козелецьку Ю. Г. провідного спеціаліста відділу освіти та медичну сестру Студениківського ОЗЗСО І-ІІІ ст Козел В. П.

А на зворотній дорозі - традиційний візит вдо Макдональдсу. Щасливі промінці у дитячий очах - найбільша нагорода для дорослих, а діти переконалися, що справжня дружба здатна творити дива.