ІНФРАСТРУКТУРА

Дата: 26.12.2019 10:38

КВІТКА ВІД БУДІВЕЛЬНИКІВ

Фото без описуФото без опису
Символічну квітку встановили будівельники по завершенню робіт із зведення стін амбулаторії у селі Переяславське. З огляду на передноворічний час вона(квітка) більше схожа на ялинку, але значення її як символу закінчення робіт від того ніяк не зменшилось. Наразі будівельники зводять внутрішні перестінки будівлі, благо, що погода до громади милостива і дозволяє працювати.

Частина будівлі амбулаторії за проектом відводиться під житло для лікаря, який працюватиме в амбулаторії. Так що не тільки новеньке робоче місце, але і житло для медика у громаді є. Відвідуючи будівництво, голова ОТГ Марія Лях відзначила злагоджену роботу будівельників. Невелика перерва у будівництві буде тільки на свята.