Дата: 03.01.2020 15:24

про намір передати комунальне майно в оренду

Назва об’єкта: частина нежитлового приміщення на першому поверсі, за адресою вул.Центральна, 36а, с.Соснова, Переяслав-Хмельницького району Київської області,  загальною площею 2 м2.

Балансоутримувач: Студениківська сільська рада Переяслав-Хмельницького району Київської області.

Умови оренди об’єкта:

- об’єкт передається з метою розташування банкомату;

- максимальний строк оренди: 2 (два) роки 11 (одинадцять) місяців;

- проведення ремонту нежитлового приміщення, за необхідності;

- відшкодувати витрати, пов’язані з підготовкою об’єкту для передачі в користування (виготовлення експертної оцінки з рецензією на орендоване комунальне майно та інше);

- утримання об’єкту відповідно до діючих норм.

Бажаючим отримати в орендну  зазначений об’єкт за визначеним умовами оренди або за іншим цільовим призначенням, необхідно звертатися із заявою про оренду об’єкту до Студениківської сільської ради Переяслав-Хмельницького району Київської області протягом 10 робочих днів з моменту розміщення цього оголошення за адресою: 08412, Київська обл., Переяслав-Хмельницький р-н, с.Студеники, вул.Переяславська, 19. Додаткова інформація по телефону (04567)2-74-34. Ознайомитися з об’єктом можна за місцем його розташування.