СВЯТА ГРОМАДИ

Дата: 27.12.2019 12:34

МАЛЕЧУ ПРИВІТАЛИ З НОВИМ РОКОМ

Напевне, закінчення першого семестру один із найсвятковіших моментів у шкільному житті, бо це період проведення новорічних свят.

Мабуть, кожен хотів би, щоб цей Новий рік пройшов незабутньо, чарівно, неповторно…
Не обминув радісний, святковий настрій і Студениківську об’єднану територіальну громаду.
Всі учні з нетерпінням чекали цього дня, коли до них завітає чарівна Новорічна казка з Дідом Морозом, Снігуронькою, подарунками, яскраво-казковим бал-маскарадом та, звичайно ж, веселим хороводом навколо красуні-ялинки. Чекали і дочекались! Напередодні канікул у школах громади відбулися Новорічні свята. У школярів громади цікаві ролі, а яке задоволення приносять репетиції!

Фото без описуФото без опису
Дід Мороз і Снігуронька, злі чарівники, які заважають проведенню свята, біленькі сніжинки, які кружляють довкола ялинки, пісні і віршики для гостей. А скільки безсонних ночей провели мами, виготовлячи маскарадні костюми.
Окрім того, про особливі солодкі подарунки для малечі подбали керівники сільськогосподарських підприємств: Група компаній «Нива Переяславщини», ПП «Соснова». Щире спасибі спонсорам за солодкі подарунки, а організаторам і батькам за відчуття свята. Подивіться, які щасливі наші діти на цих світлинах.