КУЛЬТУРА

Дата: 28.12.2019 12:47

НОВОРІЧНА ФЕЄЄРІЯ. СОСНОВА

Новорічні святкові новини зі Старостинських округів громади:
"Новорічна феєрія" яскравими барвами, веселими піснями і хорошими вітаннями дзвеніла сьогодні в Сосновій. Вокальний колектив "Любисток" (художній керівник Віталій Пащенко)з Дідом Морозом та Снігуркою вітали своїх земляків на центральній площі села.

В.о.старости Василь Очкур бажав селянам миру, спокою і здоров'я. Голова громади Марія Лях теж подякувала вокальному колктиву та працівникам культури за свято.

Малим і дорослим учасникам дійства не завадила дрібна мрячка, що сипала з неба, здавалося - вона образилась і зупинилась.

Надзвичайно тепло сприймали виступи своїх земляків жителі села, а підприємці, що приїхали поторгувати - пригощали артистів смачними яблуками, мандаринками. Був і традиційний "фірмовий " подарунок від місцевого депутата, дякуємо - смачно! Чекаємо новин про святкування з усіх сіл громади ! Хороших свят! Спостерігала за дійством і описала його очільниця культури - Валентина Усик!

Приєднуйтесь та діліться своїм новорічним настроєм!