КУЛЬТУРА

Дата: 29.12.2019 12:53

НОВОРІЧНА ФЕЄРІЯ. СОМКОВА ДОЛИНА
Каскад новорічних свят продовжила Сомкова Долина. 28 та 29 грудня запросивши жителів та гостей на два святкові заходи.

Дорослих жителів приймав наш чудовий хоровий колектив, який має усі підстави святкувати не тільки прийдешні свята, але і незабаром – офіційне вручення звання «народний». На концерті був справжній фурор: шквал аплодисментів викликав новий репертуар колективу. Не одну репетицію дівчати віддали улюбленій справі і глядачі по достоїнству оцінили і зусилля керівника колективу Галини Старікової, і таланти учасниць. А хореографічний колектив із села Студеники закружляв у вигадливих хореографічних візерунках і учасників, і глядачів. Можливо, саме тому навіть мороз злякався такого палкого виконання і відступив.

Стоячи присутні зустрічали виконання колективом пісні «Доля» Мар’яна Гаденка, а чудова атмосфера свята помандрувала по домівках земляків, вітаючи з Новим роком!

Вервицю свят продовжили казкові пригоди для малят. Тут були улюблені мультяшні герої – Маша та Ведмідь, всіляко псувала свято казкова Бабуся –Ягуся, така симпатична, що навіть не хотілося її так називати. Був Дідусь Мороз і Снігуронька і дивовижні ведучі, яких ще не раз почують і сцени громади, і , можливо, великі сцени України.

Вітаючи зі святами голова ОТГ Марія Олександрівна Лях побажала землякам щедрого на досягнення нового року у житті громади та усіх жителів.

А малята отримали купу подарунків - корисних і смачненьких.
Спасибі організаторам, працівникам культури села Со мкова Долина і усім юним артистам. «Долинянці» - нового цікавого репертуару, такої ж душевної атмосфери у колективі і солодкого року, такого ж, як тортики для артистів і учасників свята. СПАСИБІ!

Світлина від Студениківська об'єднана територіальна громада.