СВЯТА ГРОМАДИ

Дата: 19.01.2020 19:08

Фото без описуСвято Водохреща для українського народу – це джерело світлої радості, очищення душі, зміцнення віри в добро.
У цей день вода в річках стає цілющою і цілий рік дарує людям здоров’я та наснагу, захищає від лиха, наповнює життєдайною енергією.

Сьогодні у мальовничому куточку села Студеники, біля лісового озера Чабанове відбулося свято Водохреща.
Тут було все: святковий молебень з освяченням води, купання у воді, запашна юшка, гарячий чай і глінтвейн. І звичайно ж, чарівний вінок з українських пісень, які подарували присутнім аматорські колективи сіл Студеники (,,Дівчата з Левади''), Козлів (,,Осіннє золото'', Сомкова Долина(,, Долинянка'') і Переяславське (,, Переяславка''). Концерт відкрили щирою українською колядкою ,, Добрий вечір тобі, пане господарю'', яку виконав збірний хор Студениківської громади.

Голова Студениківської ОТГ Лях Марія Олександрівна привітала всіх присутніх з великим християнським святом
Водохреща, і побажала миру, здоров’я, сімейного затишку та злагоди всім присутнім та їх родинам.
І довго ще над Студениківської лісом лунали пісні, музика і сміх.

Хай в вашій оселі радість панує,
Христос Охрестився, мир світу дарує,
Щоб мали ви міцне здоров’я,
Щоб сповнилися мудрості і сил,
Щоб кожен день уже сьогодні,
Лиш тільки радість приносив!

Щира подяка організаторам свята.