ВИХОВУЄМО ПАТРІОТІВ

Дата: 22.01.2020 19:36

У ДЕНЬ ЗЛУКИ ВІЗЬМЕМОСЯ ЗА РУКИ

День Соборності України – це нагадування про те, що сила нашої держави в єдності українських земель. В наш буремний, нелегкий час, ідея згуртованості українського народу як ніколи актуальна.

Тому бібліотекарі бібліотек Студениківської ОТГ провели ряд заходів до цієї дати.

Це і бесіди: ,,Моя країна - соборна і єдина'', ,, Соборна Україна - сильна держава'', інформаційний урок «22 січня – День Соборності України», тематичні книжкові виставка «Соборна мати Україна – одна на всіх, як оберіг», ,,Моя Україна вільна і єдина'' та перегляд тематичних відеоматеріалів.

Село Переяславське доєдналося до заходів виставкою дитячих малюнків ,,У день Злуки - тримаймося за руки". Завтрашні жителі громади мають свій особливий погляд, дитячий погляд на історичні події, але лейтмотивом у ньому звучить: «Я люблю свою країну!

Хотілося б, щоб проведені заходи і підібрані тематичні матеріали спонукали відвідувачів до роздумів, єднання, вивчення історії рідної країни.