ЗВІТИ КУЛЬТУРА

Дата: 02.02.2020 12:16

МИСТЕЦЬКІ БЕРЕГИ ПЕРЕЯСЛАВЩИНИ
26 січня 2019 року на Переяславщині відбулося урочисте відкриття фестивалю народної творчості «Мистецькі береги Переяславщини».
У другому дні щорічного фольклорного фестивалю ,, Мистецькі береги Переяславщини'', що проходив у Переяслав - Хмельницькому районному будинку культури, взяли участь колективи Студениківської ОТГ.
Вокальний колектив Будинку культури села Студеники ,, Дівчата з Левади'' (художній керівник В.Серга) та хореографічний колектив ,,Фолк-денс'' (керівник П. Кірбабіна) своїми чудовими виступами подарували присутнім чарівний букет з українських пісень, запальні танці та море позитивних емоцій.
Чудову програму за участю усіх груп хореографічного колективу «Барвінок» під керівництвом Олександра Козачка та народного аматорського колективу «Переяславка» під керівництвом Олександра Шарабуркіна показали колективи будинку культури села Переяславське. Особливе захоплення глядачів викликав виступ найменших вихованців «Барвінку» із танцем «Капітошка».