СПОРТИВНІ ІГРИ

Дата: 11.02.2020 09:12
Кількість переглядів: 325

ГРОМАДА ВОЛЕЙБОЛЬНА
Вже стало доброю традицією проводити в спортивному залі Студениківського ОЗЗСО І-ІІІ ст. волейбольний турнір між школярами сіл ОТГ.
Участь у змаганнях взяли юні спортсмени 9 -11 класів. У результаті цікавої, безкомпромісної боротьби переможцями серед школярів 9 класів стали учні Студениківської школи, ІІ місце посіли хлопці Соснівської школи, ІІІ місце – Переяславське. Серед дівчат І місце посіли Студеники, ІІ- Переяславське, ІІІ – Соснова. Не менш цікавою була боротьба серед учнів 11 класів, хлопці та дівчата Студениківського ОЗЗСО посіли І місце, ІІ місце - у школярів з села Соснова.
Пристрасті на полі вирували зовсім не дитячі, бо всім хотілося виграти, але комусь поталанило більше, хоча виграли в результаті всі, бо оздоровились, набралися гарних емоцій і повеселились від душі
Учасників нагородили медалями та грамотами. Бажаємо всім учням залишатися такими ж старанними та наполегливими!

Світлина від Студениківська об'єднана територіальна громада.