ВІТАННЯ

Дата: 06.03.2020 09:13

Ви - вічна таїна цього світу!

Дорогі наші, кохані, найрідніші!
Немає у світі людини, що не вклонялася б простоті і величі, доброті і всепрощенню жінки! Вашою любов’ю викоханий цей світ, вашою відданістю бережений рід, родина, сім’я. Вас не можна не любити, вами не можна не захоплюватись!
Кохані, мами, бабусі, дружини, сестрички, донечки у ці весняні дні чоловіки Студениківської громади дякують вам за мудрість і щирість, за виваженість і емоційність.
Ми вітаємо пані, які своє життя поклали на виховання дітей, які віддали сили роботі і нині виховують внуків і правнуків. Щиро бажаємо вам довгих років життя, родинного тепла, поваги і любові.
Вітаємо працівниць бюджетної сфери, лікарів, вчителів, працівниць сільського господарства і торгівлі, усіх, хто своєю присутністю робить трудові колективи успішними. Бажаємо, щоб робота була для вас в радість, щоб ви завжди почували себе реалізованими, потрібними і коханими.
Вітаємо юних, маленьких і досвідчених, бажаємо життєвих радостей, сонячних днів, буднів, що схожі на свято!
Нехай будуть бережені Богом всі ваші дні! Зі святом весни, молодості і жінок!
За дорученням чоловічої частини громади заступник голови Студениківської ОТГ Микола Гудзь.