СВЯТА ГРОМАДИ

Дата: 06.03.2020 09:16

ЖІНОЧІ ВЕСНИ, ЗІБРАНІ В ЛІТА

Ці особливі березневі дні – привід ще раз зізнатися у любові найпрекраснішим жінкам. Святковим концертом, вітанням старости Тетяни Василівни Шатун та очільниці ОТГ Марії Олександрівни Лях вітали жінок села Сомкова Долина.

Слова чудових ведучих, задушевні пісні знаходили відгук у серцях глядачів. На сцені «правили бал» народний вокальний ансамбль «Долинянка» під керівництвом Галини Старікової та молодий колектив народної пісні із села Соснова «Любисток» під керівництвом Віталія Пащенка. Глядачі довго не відпускали своїх артистів, але і сусіди із села Соснова, як виявилося, добряче співають. Нагородили артистів оплесками, оваціями, вигуками «браво!» та «молодці!» і ще довго у душі лунали чудові слова українських пісень. А завершив виступ піснею про родину зведений хор двох сіл, що виник тут-таки.

Жіночі весни, зібрані в літа, наповнилися радістю і смутком! Нехай вони будуть щасливими! Спасибі артистам за професіоналізм і багато чудових весен нашим прекрасним жінкам!