ЗВЕРНЕННЯ

Дата: 19.03.2020 18:15

Фото без описуЗВЕРНЕННЯ ГОЛОВИ СТУДЕНИКІВСЬКОЇ ОТГ ДО МЕШКАНЦІВ ГРОМАДИ.
Шановні мешканці!
За інформацією Міністерства охорони здоров’я України, коронавірус COVID-19 не циркулює у повітрі, він не здатний переміщатись на далекі відстані. Він є тільки в крапельках, які людина видихає під час кашлю чи чханню. Тому, відстань – це гарантія безпеки і фактор переривання епідемічного ланцюга.
Заразитись неможливо навіть від інфікованої людини, якщо ви не знаходитесь безпосередньо поруч із інфікованим. Необхідна дистанція – 1,5-2 м.
Враховуючи зазначене, з метою запобігання поширенню на території Студениківської ОТГ коронавірусу COVID-19, вживаються вимушені заходи задля запобігання скупчення людей.
Прошу всіх з розумінням поставитись до таких, важливих для здоров’я, превентивних заходів. Тому, просимо, особливо людей літнього віку, не відвідувати людних місць.
Крім того, рекомендуємо:
• уникати скупчення людей;
• з метою додаткового захисту використовувати захисну маску, якщо захворіли і маєте респіраторні симптоми (кашель, нежить) — обов’язково;
• утриматись від отримання послуг, якщо ви захворіли, залишатись вдома і звернутись до лікаря.
З відповідями на поширені питання про коронавірус можна ознайомитись на вебсайті МОЗ за посиланням https://moz.gov.ua/…/7-poshirenih-pitan-pro-novij-koronavir…
Сподіваюсь на Вашу відповідальність за своє здоров’я та здоров’я оточуючих! Бережіть себе та близьких!
З повагою голова ОТГ Марія Лях