ІНФРАСТРУКТУРА

Дата: 08.04.2020 15:24

ПОКРАЩУЄМО ІНФРАСТРУКТУРУ

Нова асфальтована вулиця з’явилася у селі Козлів.
«Покращення дорожньої інфраструктури зробить не тільки більш комфортним проживання мешканців громади, але і значно покращить інвестиційну привабливість наших сіл, створить об’єктивні умови для того, щоб молоді люди захотіли залишитися у селі, створити тут власні родини, оселитися у мальовничому та зручному для життя місці. Саме тому ми поступово вкладаємо кошти громади у облаштування доріг. Нещодавно завершили асфальтування вулиці Жулі у селі Козлів», - розповідає про дорожні роботи у Студениківській ОТГ її голова Марія Лях.

Вулиця Жулі мала гарний попередній стан, бо раніше була впорядкована, вирівняна, підсипана. Тому майже вісімсот метрів (767) дорожнього полотна коштували порівняно недорого – 850 тисяч гривень. Роботи здійснювало ТОВ «Агрошляхбуд». Якістю робіт жителі села задоволені.
Як каже староста села Григорій Миколайович Кобялко «Підрядник хороший, роботи виконав якісно і вчасно». Жителі вулиці новенькою дорогою цілком задоволені.