ЗВЕРНЕННЯ ГОЛОВИ ОТГ МАРІЇ ЛЯХ

Дата: 15.04.2020 16:41

#ВЕЛИКДЕНЬЗАЛИШАЙТЕСЯВДОМА

Шановні земляки!
Наразі ситуація у громаді щодо стану захворювань в межах норми. Навіть кількість сезонних захворювань не така велика, як торік. Все це стало можливим тільки тому, що ми дотримуємось самоізоляції. Я щиро вдячна кожному, хто дослухався рекомендацій лікарів та залишався вдома. Попереду ще один дуже проблемний момент, який може змінити нашу благополучну картину.
Розумію, як втомилися від самоізоляції родини, у яких є діти. Співчуваю всім людям старшого покоління, які відірвані від звичайних повсякденних зустрічей із сусідами, рідними чи друзями. Напередодні Великодніх свят карантин стає ще важчим…
Прошу кожного подумати про те, що завтра і післязавтра буде ще немало свят і ми зможемо зібратися великою громадою біля церков. Сьогодні закликаю вас провести Великодню ніч біля телевізора і саме там послухати всеношну літургію. Багато церков передають право благословення великодніх страв голові родини. Усе це значно менший гріх, аніж ризик наразити близьких на небезпеку.
ЗАКЛИКАЮ ВАС ЗАЛИШАТИСЯ ВДОМА, ЩОБ НЕ СПРОВОКУВАТИ СПАЛАХІВ ЗАХВОРЮВАНЬ.
Зважаючи на численні звернення від жителів, після наради зі старостами сіл та священнослужителями ми обрали таку форму участі у релігійних обрядах, яка мінімізує контакти, як освячення великодніх кошиків по вулицях. При цьому прохання до жителів у визначений час вранці 19 квітня виставити кошики вздовж дороги, а самим знаходитись на безпечній відстані, у захисних масках, якщо вже ніяк не можете залишитися вдома.
Прохання не влаштовувати великодніх посиденьок, не смажити шашликів та не збиратися великими компаніями, бо тільки так ми перервемо інфекційний ланцюг передачі хвороби.
Прийшов час реальними справами довести свою любов до рідних і близьких. Бережіть своїх рідних і не контактуйте зараз, щоб усі могли зібратися згодом живі та здорові!
Голова Студениківської ОТГ Марія Лях