ВІТАННЯ

Дата: 18.04.2020 20:52

Шановна громадо!
Такий Великдень, як у цьому році, напевне, вперше в нашому житті. У цьому році не буде гучних застіль, не буде великих компаній, натомість буде родина за столом, буде тиха молитва, буде щедрий стіл і всі наші рідні і близькі будуть хоч і не поруч, але живі і здорові! Задля цього ми зробимо з вами все. Порожні храми натомість будуть компенсовані повнотою нашої віри, Божим благословенням осель, сподіваннями, що завтра все зміниться на краще.
У такий день щиро хочу, щоб вся наша дорога країна, моя рідна громада була у Всевишнього під опікою.
Бажаю всім Божого благословення, міцного здоров‘я, мудрості, достатку, любові та терпіння!У нас всіх, обов‘язково, все буде добре!!! Здоров'я Вам і Вашим родинам. Моліться і миріться, прощайте і будьте прощеними. Нехай збудуться усі Ваші мрії, надії і сподівання!
Зі святом, громадо!
Голова Студениківської ОТГ Марія Лях

Світлина від Студениківська об'єднана територіальна громада.