ІНФОРМУВАННЯ

Дата: 28.04.2020 18:18

АКТУАЛЬНІ ЗАПИТАННЯ
Шановні друзі!
Щоб якісно покращити зв’язок із виконавчим апаратом громади в умовах карантину запроваджуємо рубрику «АКТУАЛЬНІ ЗАПИТАННЯ». У ній ми відповідатимемо на запитання жителів щодо життя у громаді.
« На жаль не маємо можливості спілкуватися в ході виїзних прийомів чи особистих прийомів голови, тому аби налагодити комунікацію поки що будемо відповідати на запитання, які найчастіше ставляться мешканцями, у режимі спілкування на Інтернет ресурсі громади. Сьогодні головне не залишатися наодинці зі своїми проблемами, тому будемо комунікувати», - зазначає голова Студениківської ОТГ Марія Лях.
Маємо запитання від жителів щодо вуличного освітлення. Звернення стосуються заміни лампочок. Проводитись вона буде по мірі надходження заявок. Жителям слід повідомити про проблему старосту. Заміна буде проведена тоді, коли збереться хоча б кілька таких заявок, так як оренда машини з вишкою обходиться у 600 гривень за годину. Усі заявки акумулюються і виконуються у один день. Нещодавно заміну лампочок здійснювали у селі Студеники. Наші комунальник працюють із повним навантаженням. Громада дякує їм за роботу.
Свої запитання можна надсилати на сторінку громади. Будемо по можливості відповідати на них настільки оперативно, наскільки це можливо у сьогоднішніх умовах.

Світлина від Студениківська об'єднана територіальна громада.