Челендж #дітикиївщинидякуютьлікарям

Дата: 12.05.2020 09:21

ЗДОРОВ’Я І ТЕРПІННЯ, ЛІКАРІ!

У Всесвітній день медичних сестер особливо приємно бути причетними до акції подяки від освітян Київщини. Вітаємо сестер милосердя, які стоять на сторожі нашого життя і здоров’я.

#Дітикиївщинидякуютьлікарям - під таким хештегом проходить Київський обласний челендж вдячності лікарям, започаткований Департаментом освіти і науки Київської обласної державної адміністрації спільно з КЗ КОР «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини».

Наразі, поки більшість людей знаходиться у безпеці, вдома, лікарі, ризикуючи своїм життям, продовжують працювати. Вони роблять свою звичну і таку небезпечну нині благородну роботу. Школярі дякують лікарям за їх внесок у боротьбу з COVID-19. Нехай слова дитячої щирої подяки підтримують медиків під час виконання їх професійного обов’язку. Челендж триватиме із 12 по 22 травня 2020 року, його учасники діти віком 6-17 років – учні та вихованці закладів освіти області.

Свій відеоролик вдячності лікарям, які рятують чужі життя у період пандемії презентують вихованці Переяславського НВО «ЗЗСО – І-ІІ ст. – ЗДО».

#дітикиївщинидякуютьлікарям.вихованці Переяславського НВО «ЗЗСО – І-ІІ ст. – ЗДО»