Дата: 15.05.2020 22:50

БЕРЕЖІТЬ БДЖІЛ!

Шановні жителі громади!
Просимо власників суміжних сільськогосподарських угідь та власників пасік звернути увагу на наступне оголошення

До Студениківської ОТГ надійшло повідомлення, що СП ТОВ «Нива Переяславщини» у період з 16 травня по 18 травня 2020 року у темний період доби (залежно від погодних умов) буде проводити обробку засобами захисту рослин, а саме препаратом «Біскайя», посівів озимого ріпаку на території сіл громади.
З метою запобігання отруєнню бджіл просимо власників пасік забезпечити їх ізоляцію (вивезення у безпечне місце) протягом періоду обробки, а також повідомити про їх наявність відповідні старостинські округи.
Роботи провадитимуться із повним дотриманням вимог ДСП 8.8.1.2.001-98 «Транспортування, зберігання та застосування пестицидів у народному господарстві».
У разі необхідності додаткових відомостей із даного питання можна звертатись до директора ТОВ «Нива Фарм» Віталія Трохименка за телефоном: 050-312-15-74.
Просимо повідомити всіх знайомих пасічників про проведення робіт.