ВІТАННЯ

Дата: 19.05.2020 10:29

ДОРОГІ НАШІ СІМЕЙНІ ЛІКАРІ!

Сьогодні в Україні офіційно відзначають ваш день – День сімейного лікаря
6 грудня 2017 року Кабінет Міністрів України затвердив Указ Президента щодо запровадження в Україні нового професійного свята – Дня сімейної медицини, який відзначатиметься щороку 19 травня.
Сімейна медицина стосується кожного. 80% усіх звернень з приводу медичної допомоги відбуваються саме на первинному рівні. У цей день ми віддаємо данину поваги вашій нелегкій праці та великій ролі у житті кожного з нас. Лікар – не лише професія, це покликання, призначення, обраність. Це велика ноша, бо від неї немає вихідних чи відпусток.
Студениківська громада пишається своєю сімейною медициною. Майже два роки тому створено Комунальне некомерційне підприємство «Студениківська Амбулаторія загальної практики сімейної медицини», до якого входять три Амбулаторії, два ФАПи та один фельдшерський пункт. Від часу створення і до сьогодні наша медицина пройшла нелегкий шлях, але сьогодні ми переконані, що наші спеціалісти мають достатній професіоналізм, відповідне оснащення і постійну підтримку громади у всіх своїх потребах.
Щиро вітаємо вас із професійним святом, бажаємо, щоб людська шана і повага була сторицею віддячена добрим здоров’ям, щастям у родинах, професійним зростанням, всілякими гараздами.
Громада завжди буде опікуватися вашими потребами, а усі жителі дякують своїм улюбленим лікарям за подвижництво.
Успіхів вам у вашій такій почесній та необхідній справі. Зі святом!
З повагою голова Студениківської ОТГ Марія Лях