ІНФРАСТРУКТУРА

Дата: 16.06.2020 16:03

ЦЕНТР УПРАВЛІННЯ ТЕПЛОМ

Мова йде зовсім не про температурні рекорди цього літа, які зашкалюють, мова про лагідне тепло, таке потрібне взимку. Роботи із обладнання топкової, прокладання труб та встановлення батарей у закладах бюджетної сфери села повністю завершена. Ознайомилася із ходом робіт голова Студениківської ОТГ Марія Олександрівна Лях. «Сомкова Долина – невелике село, але ми усвідомлюємо, що якісні послуги потрібні всім жителям, незалежно від місця проживання, тому прокладання нового опалення – річ необхідна. Тим паче, що уся бюджетна сфера села розташована дуже компактно. Тут і клуб, і приміщення старостинського округу, і медичний заклад і поштове відділення. Провели пробний запуск і він показав, що виконані роботи із дотриманням усіх вимог».

Центром управління теплом топкову називає староста села Тетяна Василівна Шатун. Бо справді хитре сплетіння трубок, вентилів у свіжопофарбованій котельні виглядає солідно, але головне, що турбує старосту, це наступний етап робіт. Наступним має бути ремонт приміщень закладу медицини, адмінприміщення та поштового відділення. І якщо старостат та ФАП виглядають терпимо, то поштове відділення взагалі страхітливо. Ремонт тут робився ще за «царя Гороха». Фото покажуть це дуже красномовно. Судіть самі…