ФОТОМАРАФОН

Дата: 25.06.2020 13:49

ГРОМАДА У КВІТКОВОМУ ВІНОЧКУ.

Шановні жителі громади.
Літо - прекрасна пора, все навколо буяє цвітом, милуючи погляд і душу.
Починаючи із завтрашнього дня, впродовж великих вихідних до Дня Конституції України і завершуючи святом Івана Купала, закликаємо вас взяти до рук камеру телефону чи фотоапарату.

Під час тривожних днів боротьби із коронавірусом, коли заборонено збиратися великими компаніями, але вийти у луг чи до лісу, виїхати на дачу чи вийти у двір ви можете вільно, просимо вас доєднатися до фотомарафону. Цей флешмоб – марафон під назвою «Громада у заквітчанім віночку» започаткувала культура Студениківської громади. Його мета показати літню красу нашої громади, кожного села, кожного двору, кожного куточку. Найкращі фото будуть відібрані та стануть експонатами музею історії громади, прикрасять стіни закладів культури та адмінбудівель громади. Чекаємо ваші світлини заквітчаних куточків села, власних дворів і своїх родин серед квітів.

Наша громада - найгарніша. Покажемо це всім!
Розпочинаємо із світлин Лідії Міщенко. Чекаємо на ваш особистий погляд на красу нашої громади. Марафон розпочато!