КОМУНАЛЬНІ ПОСЛУГИ

Дата: 02.07.2020 15:10

КОМУНАЛЬНІ БУДНІ

Їх робота непомітна і буденна, але під час природних катаклізмів чи снігу, чи дощового літа, коли буяють трави вздовж обочин, вони незамінні. Коронування дерев, вивезення сміття, вуличне освітлення, обкошування доріг та вигонів, загалом благоустрій – то поле їхної діяльності.

Цього разу ми побачили працівників КП «Господар» Студениківської ОТГ у селі Переяславське, під час прибирання гілля після коронування дерев. Тут-таки знадобився і щепоріз. Пристрій, призначений для подрібнення в паливну або технологічну тріску різних відходів гілок, обрізок, верхівок, пеньків, крони, листя, трави, бур’яну, придбали у минулому році. Цьогоріч роботи пророблено багато, благо природа комунальникам сумувати не дає.

Заявки на проведення робіт формуються зі звернень старост сіл, тому якщо ви побачили потребу у допомозі комунальників громади, слід звернутися до старости села. Щиро дякуємо всім жителям громади, які прикрашають свої садиби, багатоповерхівки, не смітять на вулицях. Спасибі за роботу нашим комунальникам.