КУЛЬТУРА

Дата: 03.07.2020 15:50

ВОКАЛЬНІ КОЛЕКТИВИ – ЦЕ СПІВОЧА РОДЗИНКА КРАЮ

Студениківська громада пишається своїми колективами. Це і дитячі хореографічні, і дорослі вокальні, і спортивні команди. На сторінках громади починаємо знайомити вас із нашими зірками. Першим на сцену виходить наймолодший, якому немає ще і року, правда це друге його народження. Щиро сподіваємось, що колектив проіснує довго, а його історія збагатиться багатьма виступами, аплодисментами, новими цікавими творами, відзнаками і званнями.
«БЕРЕГИНЯ»

Жіночий вокальний аматорський колектив «Берегиня» вирішили відродити колишні учасниці ансамблю на початку 2020 року.

З початком діяльності закипіла жвава робота із залучення нових учасниць, оновлення старого та підбору нового репертуару. У колективі беруть участь жінки віком від 40 до 70 років.

Колектив очолила талановита та енергійна Галина Вікторівна Старікова. Деякий час вона вже працювала з колишнім колективом.

Зараз «Берегиня» інтенсивно напрацьовує репертуар і бере участь в онлайн привітаннях до різних свят та подій.
До творчої скарбниці колективу входять українські сучасні та народні пісні.