КУЛЬТУРА

Дата: 10.07.2020 09:01

ВОКАЛЬНІ КОЛЕКТИВИ - ЦЕ СПІВОЧА РОДЗИНКА КРАЮ
Наступний колектив - теж молодий, але активний, співочий і оригінальний. Запрошуємо до знайомства.
"ЛЮБИСТОК" СОСНІВСЬКОГО БУДИНКУ КУЛЬТУРИ

Створений колектив зовсім недавно, у 2019 році, йому немає ще і року. У складі вокального ансамблю української пісні « Любисток», - 10 учасників, родзинкою колективу є інструментальна група – баян ( В.Пащенко), бубон ( Віра Ярема) і ложки ( ВасильОчкур). Музичний керівник Пащенко Віталій. Із перших репетицій активно включилися в роботу, завдяки громаді придбали 2 комплекти сценічних костюмів .

Разом з колективом провели свята: День сільського господарства, свято ювілею школи, День Святого Миколая, Новий рік, виступали на звіті сільської голови, вітали жінок зі святом 8 березня, були учасниками народних гулянь до Дня Масляної, яке відбувалось в місті Ірпінь. Виступали в Пологах- Яненках, в селі Дениси вітали мешканців села з святом 8 березня, встигли виступити у селах нашої громади Студеники, Козлів, Сомкова- Долина.
Проводили також День села, який відзначається традиційно на Івана Купала, були відзначені дипломом, і це перша нагорода аматорів.