КУЛЬТУРА

Дата: 24.07.2020 09:56

ВОКАЛЬНІ КОЛЕКТИВИ - СПІВОЧА РОДЗИНКА КРАЮ

Колоритний і неповторний колектив, надзвичайно артистичний і сценічний завжди дарує чудові емоції.
НАРОДНИЙ ВОКАЛЬНИЙ КОЛЕКТИВ «ОСІННЄ ЗОЛОТО» Козлівського клубу
Колектив створений більше 20 років, але в зв’язку з тим, що змінювалися художні керівники, а більшість часу, аматори взагалі не мали керівника, то постійно почали співати два роки тому з приходом музичного керівника - Мартиненко Леоніда Савича, який згодом дав колективу назву «Осіннє золото».

З його приходом колектив «ожив». Він - професіонал своєї справи, багато чому навчив учасників, Колектив, на запрошення сусідніх сіл та районів, об’їздив всю округу, загалом побували з концертами 38 разів. На фестивалі народної творчості «Ярмаринка» на національному Сорочинському ярмарку були нагороджені дипломом Лауреата 1-го ступеня.
У Леоніда Савовича співуча вся родина. Дружина та внуки - часті гості в колективі. Внучка Кіра – обдарована дитина, постійно співає.
Всього в колективі вісім учасниць. Наймолодша учасниця – Тетяна Ковалівська, вона ж солістка колективу - «золотий» голос ансамблю. Співає дуетом з музичним керівником.
Найповажніша учасниця – Галина Терещенко, вона гуморист та ведуча.

Кожна із учасниць – індивідуальність: Галина Щербак, солістка, фанатка співу, співає зі школи, в неї співали її мама і бабуся. Ольга Литвин та Лариса Сєдіна – однокласниці, також співають разом зі школи. З того часу і донині – це чудовий дует.
Колектив – лауреат першої премії на фестивалі «Наша пісня - наша доля» в Словенії.