ІНФРАСТРУКТУРА

Дата: 04.09.2020 12:19

АМБУЛАТОРІЯ «ПРИБИРАЄТЬСЯ»

Після тривалої перерви нарешті відновлено роботи у приміщенні Амбулаторії у с. Переяславське. Хоча перерва була вимушеною і пов’язана із карантинними заходами, самому приміщенню вона ніяк не завадила, швидше навпаки. Будівельники зазвичай намагаються дати час будівлі «вистоятися».

«Із тривогою жителі села і мешканці громади поглядали на новеньку Амбулаторію, яка завмерла в очікуванні, нині вона «ожила». Будівельна бригада приступила до внутрішніх робіт. Працівники поспішають, бо на черзі у них ще один об’єкт, така ж Амбулаторія у Пристромах, і громада зацікавлена в обох цих об’єктах. Роботи ведуться злагоджено, будівельники працюють «не покладаючи рук». Навіть після першого шару оздоблення стіни виглядають непогано. Звичайно ще буде штукатурка вікон та дверей, але найбільша робота – зроблена. Ми дякуємо майстрам за гарну роботу.

Наразі бригада з Полтавщини зробила приміщення майже повністю, стіни зашпаклювали, заґрунтували, загалом обидва медичні заклади майстри збираються зробити за місяць. Правда стіни ще потребують кількох видів робіт. Про зміну внутрішнього виду приміщення будемо вас інформувати. Раді, що будівля «прибирається».