ІНФРАСТРУКТУРА

Дата: 15.09.2020 15:04

РОЗПОЧАЛИ РЕМОНТ ВУЛИЦІ ПОНОМАРЕНКА

Департамент регіонального розвитку розпочав ремонт вулиці Пономаренка у селі Студеники за кошти державної субвенції на будівництво, реконструкцію, ремонт та утримання вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах. Технічний нагляд здійснює також Департамент регіонального розвитку Київської обласної державної адміністрації.

«Роботи, які розпочалися стали можливі тільки завдяки тому, що попередньо були виготовлені та затверджені депутатами проєкти ремонту та реконструкції вулиць громади. Цього разу КОДА обрало саме цей проєкт. Загальна вартість робіт становить 2 мільйони 259 тисяч. Будівництво здійснюватиметься на дольовій участі, із бюджету громади буде виділено майже 700 тисяч, або 30% від вартості робіт», - зазначила голова Студениківської ОТГ Марія Олександрівна Лях.

Виконує ремонт приватне підприємство «Будсервіс» (керівник Андрій Миколайович Краснощок), яке стало переможцем тендеру. Автодорожники обіцяють провести ремонт вулиці у найкоротші терміни. Поки що жителям будуть створені тимчасові труднощі, зате згодом вони матимуть новеньку рівненьку вулицю.