ІНФРАСТРУКТУРА

Дата: 23.09.2020 11:18

В ОБ’ЄКТИВІ ЗНОВУ ДОРОГИ

У Студениківській ОТГ сьогодні знову був день доріг. У селі Козлів розпочали роботи із укладання асфальту по вулиці Піщаній, де розташований бювет. До речі, паралельно тут працюють також електрики – протягують мережі для енергоживлення бювету.

На час нашого приїзду за роботою жваво спостерігала вся вулиця. Дітвора бігала зграйками, радіючи новій дорозі.

Виконавець робіт – ТОВ «Агрошляхбуд», і навіть неозброєним оком видно, що дорога буде стояти дуже довго.

Водночас, у Студениках на вулиці Пономаренка роботи також помітно пожвавились. Дорога попередньо підготовлена, засипана піщано- щебеневою сумішшю. «Ми навмисне надали широкого розголосу ходу робіт по вулиці Пономаренка, коли зрозуміли, що підрядник намагається схитрувати. Наразі вулиця під пильною увагою депутатів та громадськості, кожен день будемо фотографувати та інформувати спільноту про хід робіт. Не бачу іншого важелю впливу у цій ситуації і щиро вдячна всім, хто нас підтримав. Працюємо далі», - зазначила Марія Олександрівна.