ІНФРАСТРУКТУРА

Дата: 26.09.2020 11:46

ПЕРШИЙ ЕТАП ПІДГОТОВКИ - ПРОЙДЕНО

На восьму годину ранку на вулиці Пономаренка знову велике зібрання. Окрім виконавця робіт, присутній автор проекту Анатолій Васильович Нестеренко, заступник голови громади Микола Михайлович Гудзь, депутат по округу Володимир Петрович Луценко, головний спеціаліст із регіонального розвитку Віта Петрівна Козелецька. «У Студениківській громаді ми звикли працювати у відкриту, тому кожен крок, який робить громада, контролюється жителями. Ми розуміємо, що голова та депутатський корпус підзвітний громаді і тут ми зібралися, щоб проконтролювати якість робіт. Це тільки перший етап, але від нього залежить наскільки міцною буде основа дороги. Звичайно, останнє слово за автором проекту, але вже зрозуміло, що в порівнянні із попередніми зустрічами, - це небо і земля», - зазначила ініціатор зібрання, голова громади, Марія Олександрівна Лях.

Анатолій Васильович прийняв основу дороги і підтвердив, що вона відповідає проекту. Єдине зауваження щодо необхідності ущільнення піщано- щебеневої суміші. Будівельники пообіцяли виправити його вночі із використанням потужного катка. Асфальт почнуть класти завтра.