ВІТАННЯ

Дата: 26.09.2020 13:23

ВІТАЄМО ДОБРИХ ФЕЙ ДОШКІЛЛЯ!

Шановні вихователі та працівники дошкільних закладів громади!

Вітаю Вас з професійним святом – Всеукраїнським днем дошкілля.

До вас приводять діток у тому віці, коли їх життя тільки починається, вони долають перші життєві уроки, вчаться дружити і спілкуватися з ровесниками

Благополучне дитинство і подальша доля кожної дитини залежить від мудрості вихователя, його терпіння, уваги до внутрішнього світу дитини. За допомогою своїх вихователів дошкільнята пізнають секрети навколишнього світу, вчаться любити і берегти свою Батьківщину.

Вихователь – у цьому слові сконцентровано все: вдача, фах, талант, майстерність, любов, снага, відданість. Наші вихователі – прекрасні і неповторні, суворі і уважні, поступливі і непохитні, спроможні радіти і бачити прекрасне, незважаючи на різні життєві обставини.

Бути вихователем – це справжнє мистецтво, обране за покликом серця, наполеглива, чесна, натхненна праця, що збагачує світ мудрістю, знаннями, милосердям, людяністю.

Щира подяка від імені всієї громади працівникам дошкільної освіти за щоденну самовіддачу, благородну любов і турботу, віддане служіння улюбленій справі, терпіння, мудрість, наполегливість і високий професіоналізм. Ви виховуєте майбутніх науковців, урядовців, зірок і просто добрих людей.

Міцного здоров’я вам, щастя, добра та натхнення, а найголовніше – відчуття вдячності за свою роботу.

Зі щирою повагою голова Студениківської ОТГ Марія Лях