ВІТАННЯ

Дата: 02.10.2020 11:54

ВИ ВІЧНИЙ МІСТОЧОК МІЖ МИНУЛИМ І МАЙБУТНІМ

Дорогі вчителі громади!

Скільки б книг, кінофільмів, поезій не створили митці про вчителів, цього буде замало, щоб скласти подяку за вашу непросту сподвижницьку працю. Від першого до випускного класу ви проводите дітей у світ магії навчання. Від ваших зусиль і відданості справі залежить чи полюбить дитина предмет, чи візьме від вас ваші знання, чи стануть вони її частиною у майбутньому. Я добре знаю ціну «учительського хліба», хочу вам побажати, щоб робота не була для вас ані важкою, ані нелюбою, щоб призначення, для якого вас обрав Бог, ви виконували з радістю і задоволенням. Нехай вдячними будуть ваші учні, легкими будні, запаморочливими свята і наповненим щастям, достатком, здоров’ям буде ваше життя. Зі святом, шановні колеги.

Голова Студениківської ОТГ Марія Лях