ІНФРАСТРУКТУРА

Дата: 12.10.2020 12:13

РЕМОНТУЄМО ЧАСТИНУ ВУЛИЦІ ШЕВЧЕНКА

У селі Переяславське проходить ремонт частини вулиці Шевченка із заїздом на кладовище. Вулиця Шевченка тягнеться вздовж залізничних колій і належить до доріг обласного підпорядкування і відповідно до Бюджетного кодексу Студениківська громада не має права її ремонтувати. Ямковий ремонт цієї вулиці проводився у минулому році.

По суті частина дороги перпендикулярна до вулиці Шевченка мала б бути провулком. Ця частина дороги із заїздом на кладовище була висипана пісково – щебеневою сумішшю у минулому році. Зараз на ній продовжуються роботи із асфальтування та облаштування. Виконавець робіт ТОВ «Агрошляхбуд», виконання ремонту контролюється проектантом – Анатолієм Васильовичем Нестеренком. Заасфальтовано також підхід до ритуального майданчика на кладовищі.