ІНФРАСТРУКТУРА

Дата: 22.10.2020 15:57

ГОТУЄМОСЬ ДО ЗИМИ

Зовсім нещодавно у селі Сомкова Долина відбулися масштабні перетворення: бюджетна сфера села отримала нове опалення. Причому не тільки встановили новий твердопаливний котел, але і повністю змінили опалення у клубі, бібліотеці, медичному закладі, адмінприміщенні старостинського округу та кількох інших приміщеннях.

Фото без опису«Ми не тільки провели випробування, але вже кілька днів обігріваємо приміщення усієї бюджетної сфери села. Тепер працівникам затишно і комфортно працювати, а відвідувачам є можливість роздягнутися, коли вони відвідують медиків. Також у приміщенні клубу працює дільнична виборча комісія. А сьогодні завершили роботу із облаштування дровника. Щойно завезли п’ять тон вугілля, маємо також запас дров та щепи, заготовленої нашим комунальним господарством «Господар», допомогли комунальники і у ремонті східців. Бюджетна сфера села готова до роботи у осінньо-зимовий період, і людям, які прийдуть у неділю голосувати буде тепло і зручно. Такого комфортного тепла у закладах села не було вже давно, тому спасибі всім за працю, а нашій громаді за підтримку сіл Сомкова Долина та Соснівка», - зазначила староста села Тетяна Василівна Шатун.