СЕСІЯ

Дата: 12.11.2020 16:27

ПЕРША СЕСІЯ НОВОГО СКЛИКАННЯ. ДЕПУТАТИ

Перша сесія восьмого скликання має усі шанси увійти в історію Студениківської громади і за урочистістю моменту, і за вагомістю подій. На ній присутні, окрім депутатів, представники бюджетоутворюючих підприємств, члени виконкому, кандидати на посади старост.

Розпочала сесію не голова громади, як зазвичай, а Тетяна Миколаївна Козелецька. голова ТВК, яка оголосила про початок повноважень депутатів Студениківської сільської ради. Депутатами обрано 22 представників від усіх населених пунктів громади. Урочисту клятву від імені обранців зачитав найповажніший за віком депутат – Григорій Якович Малишко. Депутати урочисто присягнули, що будуть вірно служити громаді та народові України, неухильно дотримуватись Конституції та законів України, сумлінно виконувати свої посадові обов’язки.

Відтепер депутати працюватимуть кожен у постійній комісії, положення про які та персональний склад затверджено на сесії. Зокрема, обрано голів та склад комісій:

- з питань фінансів, бюджету, планування соціально-економічного розвитку, реалізації державної регуляторної політики, інвестицій та міжнародного співробітництва - Левчук Світлана Миколаївна – голова комісії, до неї входять:Малишко Григорій Якович, Плужник Любов Герасимівна, Сєдіна Лариса Василівна, Кулеба Павло Михайлович;

- з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури , охорони пам’яток, історичного середовища -Трохименко Віталій Олександрович – голова комісії, до неї входять: Ярема Володимир Сергійович, Ковкрак Олександр Вікторович, Луценко Володимир Петрович, Музика Сергій Віталійович;

- з питань підприємництва, інфраструктури, житлово-комунального господарства, комунальної власності, енергозбереження та транспорту, благоустрою та екології - Адаменко Сергій Григорович – голова комісії, до неї входять: Саливон Святослав Миколайович, Барабаш Віталій Миколайович, Кузьменко Юрій Васильович, Саєнок Юрій Анатолійович;

- з питань освіти, охорони здоров’я, соціального захисту, прав людини, фізичного виховання, молоді, культури, депутатської діяльності, етики та регламенту - Турченкова Тетяна Олександрівна – голова комісії, до неї входять: Жеребко Валентина Михайлівна, Корнієнко Роман Феліксович, Аврамич Анатолій Іванович, Смілий Руслан Володимирович.

Бажаємо депутатам успішної роботи.