СЕСІЯ

Дата: 12.11.2020 09:49

ПЕРША СЕСІЯ НОВОГО СКЛИКАННЯ. СТАРОСТИ

Одне із гарячих питань сесії – затвердження старост.

Депутати ухвалили рішення про утворення старостинських округів Студениківської сільської ради та затвердили Положення про старосту.

Також ухвалено рішення про початок процедури реорганізації: Пристромської, Семенівської, Строківської сільської ради шляхом приєднання до Студениківської сільської ради. Реорганізацію завершити у строк до «11» січня 2021року.

Студениківська сільська рада є правонаступником всього майна, прав та обов’язків цих рад. Для передачі утворити комісію з реорганізації Пристромської, Семенівської, Строківської сільських рад у складі:

- Лях Марія Олександрівна, голова комісії, Студениківський сільський голова; Сич Тетяна Олексіївна, секретар комісії, головний бухгалтер Студениківської сільської ради; Гудзь Микола Михайлович, член комісії, заступник Студениківського сільського голови, а також головні бухгалтери усіх трьох рад. Комісія з питань реорганізації має повноваження щодо здійснення повної інвентаризації основних засобів, нематеріальних активів, запасів, грошових коштів та розрахунків Пристромської, Семенівської, Строківської сільських рад з перевіркою їх фактичної наявності та документального підтвердження станом на «11» листопада 2020 року. Затверджено також форму акту приймання-передачі документів, що нагромадилися під час діяльності рад, що приєднуються до Студениківської сільської ради.

Депутати затвердили старостою Пристромського старостинського округу Саєнка Юрія Анатолійовича, старостою Семенівського старостинського округу Жеребко Валентину Михайлівну, старостою Козлівського старостинського округу Кобялка Григорія Миколайовича, старостою Переяславського старостинського округу Ємельяненка Михайла Романовича, старостою Сомководолинського старостинського округу Шатун Тетяну Василівну, старостою Строківського старостинського округу Жука Миколу Васильовича, старостою Соснівського старостинського округу Миколаєва Валентина Івановича.