ІНФРАСТРУКТУРА

Дата: 20.11.2020 10:37

У ПЕРЕКРИТТІ ДАХУ – НАСТУПНИЙ ЕТАП

Попри прохолодну осінню погоду роботи із перекриття садочка у селі Переяславське не припиняються ні на день.

Наразі будівельники повністю демонтували стару покрівлю, замінили дерев’яні конструкції і приступили до монтажу металочерепиці, усі дерев’яні конструкції оброблені, відповідно до вимог пожежної безпеки.

«Окрім даху підрядники виконали ще ряд робіт із другої черги, із тепломодернізації. Зокрема було замінено 6 вікон, що не відповідали вимогам енергозбереження, як дерев’яних, так і неякісних металопластикових. Розпочато також ремонт трьох ґанків, біля центрального встановлено металоконструкції для пандусу задля забезпечення вимог доступності. Наразі садочок відвідує 42 дитини, також тут розташовано перший клас школи. Ремонтні роботи із перекриття даху жодним чином не перешкоджають роботі закладу, дах вкрито гідробар’єрною плівкою. Будівельники працюють у посиленому режимі, претензій до їх роботи громада не має», - зазначила голова Студениківської ОТГ Марія Олександрівна Лях.

На постійному зв’язку із підрядниками староста села Михайло Романович Ємельяненко, зокрема оперативно вирішили питання із краном, щоб підняти на дах покрівельний матеріал. Також староста пересвідчився, що котельне господарство працює добре, а у садочку тепло. Тепер головне, щоб погода дозволила ремонтникам завершити роботи на даху, потім продовжаться ремонти ґанків.