ДОСЯГНЕННЯ

Дата: 23.11.2020 10:49

РЕЙТИНГ ГРОМАД ЗА 9 МІСЯЦІВ

Щоквартально експерти Міжнародної організації ULEAD з Європою

проводять аналіз фінансових показників бюджетів 872 ОТГ. За перший квартал Студениківська ОТГ посідала дев’яте місце серед громад із населенням менше п’яти тисяч, за перше півріччя ми були на третьому місці. За підсумками січня-вересня 2020 року за допомогою низки індикаторів експерти вчергове оцінили рівень фінансової забезпеченості об’єднаних громад для виконання тих завдань і повноважень, якими вони наділені. Рейтинг ОТГ сформовано за такими фінансовими показниками:

доходи загального фонду на 1-го мешканця;

видатки на утримання апарату управління у розрахунку на 1-го мешканця;

рівень дотаційності бюджетів;

співвідношення видатків на утримання апарату управління із сумою доходів загального фонду;

питома вага заробітної плати у видатках загального фонду бюджету ОТГ;

питома вага капітальних видатків у загальному обсязі видатків.

З розрахунку на одного мешканця середній по всіх ОТГ розмір доходів становить 3 348,3 грн. У Студениківській ОТГ він складає 9 462, 3 грн.

За результатами 9 місяців, оприлюдненими 17 листопада, Студениківська громада посідає 5 місце серед 308 громад з населенням до 5 тисяч. Щиро вітаємо жителів із чудовими показниками, бажаємо подальших успіхів у розвитку громади на благо кожного.