ІНФОРМУВАННЯ

Дата: 27.11.2020 08:37

ГРОМАДА ПРОТИ НАСИЛЬСТВА

Щорічно в Україні з 25 листопада до 10 грудня проводиться Міжнародна кампанія «16 днів проти насильства», яка з 1991 року підтримується міжнародною спільнотою. Акція в Україні стартувала днями – 25 листопада в Міжнародний день боротьби з насильством щодо жінок.

Шістнадцятиденний період кампанії охоплює наступні важливі дати:

25 листопада – Міжнародний день боротьби з насильством щодо жінок

1 грудня – Всесвітній день боротьби зі СНІДом

2 грудня – Міжнародний день боротьби з рабством

3 грудня – Міжнародний день людей з обмеженими фізичними можливостями

5 грудня – Міжнародний день волонтера

6 грудня – Вшанування пам’яті студенток, розстріляних у Монреалі

9 грудня – Міжнародний день боротьби з корупцією

10 грудня – Міжнародний день прав людини

Студениківська ОТГ приєдналась до проведення всеукраїнської акції «16 днів проти насильства», в рамках якої будівлю адміністративного корпусу сільської ради та Будинок культури с. Студеники в темну пору доби підсвітили помаранчевим кольором. Саме цей колір символізує світле майбутнє, вільне від насильства. Цими днями у закладах освіти громади пройде ряд заходів. Зокрема, виховна година «Сім’я – простір без насильства» для учнів 9 класу, дискусія «Чи можуть Інтернет та мобільні телефони бути джерелом насилля?» для 8 – 9 класу, конкурс малюнків вихованців ЗДО «Моя сім’я» у Переяславському НВО «ЗЗСО І – ІІ ст. – ЗДО»; флешмоб «Наші долоньки проти насильства» для учнів 1 – 3 класів, година психолога «Інтимне фото в Інтернеті – жарт чи небезпечний ризик» для учнів 7 -10 класів, виставка літератури в медіатеці «Зупини насильство – захисти себе» у Студениківському ОЗЗСО І-ІІІ ступенів; бесіда на тему: «Насилля в сім’ї. Скажемо «Ні!» для 5-7 класів, тренінг з учнями «Стоп насильство!» для 10-11 класів, анонімне анкетування учнів про випадки булінгу (цькування) у школі для 5-11 класи у Соснівському НВО « ЗЗСО І-ІІІ ступенів –ЗДО»; індивідуальні бесіди з батьками на тему «Виховання без насильства», «Повага до особистості дитини – основа відповідального батьківства», акція «Протидія булеру» заняття із практичним психологом для учнів 5-11 класу. Пристромської ЗОШ І-ІІІ ступенів; флешмоб «Синя стрічка» (1-11 кл.), виставка малюнків «Світ без насильства очима дітей» (5-11 кл.) Семенівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів та багато інших заходів.