СВЯТА ГРОМАДИ

Дата: 07.12.2020 11:38

ХУСТКА - ЖІНОЧИЙ ОБЕРІГ

7 грудня 2019 року з ініціативи депутатки Вінницької обласної Ради Людмили Станіславенко, а також артисток театру і кіно, викладачок закладів вищої освіти, представниць Клубу Успішних Жінок України було впроваджено та розпочато святкування Дня української хустки.

Адже з давніх-давен хустка для українців була символом жіночності, вірності й кохання, а також оберегом. Дівчата та жінки носили її протягом усього року. При цьому хустина була обов’язковим головним убором заміжньої жінки.

Працівники культури, бібліотекарі та жителі Студениківської громади долучились до Всеукраїнського флешмобу до Всесвітнього дня української хустки. Долучайтеся до флешмобу!