ПРО СКЛИКАННЯ СЕСІЇ

СТУДЕНИКІВСЬКА  СІЛЬСЬКА  РАДА
ПЕРЕЯСЛАВ-ХМЕЛЬНИЦЬКОГО РАЙОНУ
КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

08421 , Київська область Переяслав-Хмельницький район с.Студеники, вул. Переяславська. 19

Тел.:(04467) 2-72-10;  2-74-34;  факс 2-71-42

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я № 31-02-05

14 грудня  2020 року

Про скликання  третьої    сесії УІІІ скликання

Керуючись  п.8  ч.3 ст. 42  Закону України « Про місцеве самоврядування в Україні» та Регламентом Студениківської  сільської ради :

І.    Скликати    третю      сесію  Студениківської  сільської ради VIІI  скликання  23 грудня   2020 року о 14 год в приміщенні Студениківської сільської ради з таким порядком денним:

1. Про затвердження Програми соціально-економічного розвитку Студениківської сільської ради на 2021 рік.
  2. Про внесення змін до Програми фінансової підтримки КП «Господар» на 2019-2021 роки, затвердженої рішенням Студениківської сільської ради № 606-25-УІІ від 20.03.2019р.
  3.   Про затвердження фінансового плану КП «Господар» на 2021 рік.
  4. Про затвердження фінансового плану КП « Амбулаторія загальної практики-сімейної медицини» Студениківської сільської ради на 2021рік
  5. Про передачу у 2021 році до бюджету Переяславської міської територіальної громади коштів на засадах міжбюджетного трансферту для Комунального некомерційного підприємства «Переяслав-Хмельницька центральна районна лікарня» Переяслав-Хмельницької районної ради, сільських рад Переяслав-Хмельницького району та Переяславської міської ради.
  6. Про бюджет Студениківської сільської ради на 2021 рік.
  7. Про затвердження штатного розпису Студениківської сільської ради та її виконавчих органів на 2021 рік.
  8. Про затвердження штатного розпису фінансового відділу Студениківської сільської ради на 2021 рік.
  9. Про затвердження штатного розпису сільської  пожежної охорони  Студениківської сільської ради на 2021 рік
  10. Про затвердження штатного розпису закладів освіти  Студениківської сільської ради на 2020 рік
  11. Про затвердження штатного розпису закладів культури  Студениківської сільської ради на 2020 рік.
  12. Про затвердження штатного розпису КП « Амбулаторія загальної практики-сімейної медицини» Студениківської сільської ради на 2021рік
  13. Про затвердження штатного розпису КП «Господар» на 2021 рік.
  14. Про затвердження штатного розпису Студениківського інклюзивно-ресурсного центру на 2021 рік.
  15. Про затвердження плану роботи Студениківської сільської ради та виконавчого комітету на 2021 рік.
  16. Про затвердження графіку особистого прийому депутатами Студениківської сільської ради.
  17. Про внесення змін до Статуту КП «Господар» шляхом викладення його  в новій редакції
  18. Про реорганізацію Соснівського НВО «Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів-заклад дошкільної освіти».
  19. Про виділення  одноразової матеріальної допомоги на лікування.
  20. Про перейменування Студениківської сільської ради Переяслав-Хмельницького району Київської області .
  21. Про затвердження Положення про виконавчий комітет Студениківської сільської ради
  22.  Про внесення змін до складу тендерного комітету Студениківської сільської ради Переяслав-Хмельницького району Київської області .
  23. Про внесення змін до Положення про відділ з юридичних питань  виконавчого комітету Студениківської сільської ради .
  24.  Про створення цільового фонду охорони навколишнього природного середовища та затвердження Положення про нього .
  25. Про створення органу приватизації житлового фонду, який перебуває у комунальній власності Студениківської сільської ради та затвердження Положення про нього .
  26. Про надання дозволу Комунальному підприємству «Господар» Студениківської сільської ради на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок в постійне користування для будівництва та обслуговування будівель закладів комунального обслуговування (під кладовищем) в розрізі сіл громади Студениківської сільської ради Бориспільського району Київської області (код КВЦПЗ 03.12).
  27. Земельні питання.

ІІ.  Секретарю сільської ради оприлюднити  дане розпорядження на офіційному  сайті  сільської ради,  повідомити депутатів сільської ради та керівників структурних підрозділів про дату, час та місце  проведення  сесії сільської ради.

Сільський голова:           підпис                           М.О. Лях