ПРИВІТАННЯ ДО ДНЯ СВЯТОГО МИКОЛАЯ

Дата: 16.12.2020 14:57

Увага! Хороші новини!

Ще з дитинства кожен з нас напередодні новорічно-різдвяних свят чекає на диво, здійснення мрій і приємні сюрпризи, привітання і подарунки. А чи вміємо ми самі творити дива і щедро ділитися Любов'ю, Радістю, Добром? Чи маємо в серці добре слово, від якого посмішка освітить обличчя, а душа зігріється радістю? Привітання відкриє серце, навчить любові один до одного, допоможе одужати хворому, додасть впевненості у власних силах слабкому, додасть Віри, що ВСЕ БУДЕ ДОБРЕ, людині поважного віку і дитині.

Ми – громада талановитих і щирих, достойних та мудрих людей. І кожен з нас прийшов в цей світ, щоб зробити його ще кращим – своїми вміннями і ділами.

А можливо подарунком для земляків стане пісня, чи танець, фото чи малюнок, художнє слово чи вишита картина! Привітання може бути індивідуальне та групове, від дітей та дорослих, запрошуємо трудові колективи, освітні заклади, творчі колективи!

Студениківська ОТГ оголошує конкурс на найяскравіше, найоригінальніше привітання до Дня Святого Миколая! Три вітання, що наберуть найбільшу кількість вподобайок, будуть відзначені. А всі інші створять чудовий настрій напередодні свят.

Ваші вітання слід розмістити у групі Студениківської громади

Надсилайте вітання до 15-00 год. 19 грудня, включно!

Будьмо щедрими на Добро!

Переходьте у групу за посиланням

та розміщуйте свої привітання