ВІТАННЯ

Дата: 31.12.2020 16:15

Шановні друзі!

Новий рік для жителів Студениківської громади, окрім суто новорічного має ще і дуже особистісне забарвлення, бо це і дата нашого народження. Тому сердечні вітання кожному із цим потрійним святом!

Минає тривожний 2020 рік, при усій своїй непередбачуваності, для нашої громади – він був роком проектів і змін. Завершився перший етап нашого спільного життя у громаді. За попередні три роки ми багато зуміли, зробили, змогли. Наші села відчули реальні зміни і ми щасливі, що усією командою Студениківської громади змогли змінити життя і наше третє місце в Україні цьому найкраще підтвердження.

Із виборами почався новий етап. Щиро бажаємо, аби разом із Новим роком, цей новий етап нашого життя приніс Студениківській громаді подальше процвітання і здобутки. Бажаємо, щоб найкращою окрасою 2021 року були очікування успіху і щастя, що неодмінно справдяться! Нехай прийдешній рік виконає усі ваші бажання, справдить усі мрії та сподівання! Міцного здоров’я, радості кожного дня, добробуту та благополуччя у родині!

Хай у кожній родині панує затишок і тепло, будуть щасливими наші діти, зростає активна молодь, добре працюється кожному, а літні люди відчувають нашу повагу і захист.

Щасливого Нового 2021 року! Концерт колективів громади дивіться на нашому ютюб каналі.

З повагою депутати, члени виконкому, виконавчий апарат та голова Студениківської ОТГ Марія Лях.