Студениківська громада

Київська область, Бориспільський район

Структура і штатна чисельність Студениківської сільської ради

Дата: 16.01.2021 13:26
Кількість переглядів: 773

Структура і штатна чисельність

Студениківської сільської ради

Бориспільського району Київської області

та її виконавчих органів

1.Керівництво

Лях Марія Олександрівна сільський голова      0673095560

Гудзь Микола Михайлович заступник сільського голови з питань      координації роботи старостинських округів    0674421264

Стрижак Ніна Григорівна   секретар сільської ради          0996498270 

Кобялко Григорій Миколайович      староста Козлівського старостинського округу     0673371922

Шатун Тетяна Василівна  староста Сомководолинського старостинського округу  0679675189

Миколаєв Валентин Іванович староста Соснівського старостинського округу               0680420972

Саєнок Юрій Анатолійович    староста Пристромського старостинського округу      0966687000

Жеребко Валентина Михайлівна  староста Семенівського старостинського округу   0507465700

Жук Микола Васильович  староста Строківського старостинського округу     0966868471

Ємельяненко Михайло Романович   староста Переяславського старостинського округу       0969315046

II. Виконавчий комітет Студениківської сільської ради

Бориспільського району Київської області

Серга Надія Сергіївна    діловод Переяславського старостинського округу           0963070872

 Плугатар Ірина Іванівна діловод Козлівського старостинського округу   0930505207

 Бобир Світлана Анатоліївна діловод Сомководолинського старостинського округу    0676044560

  Синявська Валентина Василівна       діловод Соснівського старостинського округу    0991027858

  Свириденко Валентина Володимирівна  діловод Пристромського старостинського округу                 0988348512

 Пономаренко Володимир Іванович   діловод Семенівського старостинського округу        0976583615

 Гавижа Людмила Григорівна  діловод  Строківського старостинського округу   0975365763

Сектор загальної та організаційної роботи

 вакантна посада      головний спеціаліст (кадрова робота, діловодство)

 вакантна посада      провідний спеціаліст (військовий облік, архіваріус)

Відділ житлово-комунального господарства, інвестицій та

соціально-економічного розвитку, архітектури та будівництва

вакантна посада             начальник відділу

Козелецька Віта Петрівна головний  спеціаліст   0685860638 

вакантна посада          провідний спеціаліст    

                                                   Відділ земельних відносин

Гриневич Олена Василівна начальник відділу земельних  відносин                                   0982596578

Кулакова Оксана Петрівна       головний спеціаліст відділу земельних відносин  0664244339

Царьова Надія Петрівна   провідний спеціаліст відділу земельних відносин    0671157584

Відділ бухгалтерського обліку та звітності

вакантна посада      начальник відділу                                                

Сич Тетяна Олексіївнаний головний бухгалтер  0978535705                                                       

Шендрик Світлана Іванівна головний спеціаліст   0978626680                   

Боліла Дар’я Юріївна провідний спеціаліст      0993218153 

Бежовець Наталія Станіславівна       провідний спеціаліст  0985823907

Дубровін Лідія Володимирівна        старший інспектор 097672224                                                Відділ з юридичних питань              

Водолазька Дарина Олегівна начальник відділу  0932627204   

Нестеренко Євгеній Анатолійович    головний спеціаліст  0993640464 

    Сич Вікторія Володимирівна головний спеціаліст    0638708764    

Відділ освіти, охорони здоровя, молоді і спорту, культури, туризму

та соціального захисту населення

Шевченко Людмила Олексіївна начальник відділу  0977543071                                                                

Козелецька Юлія Григорівна провідний спеціаліст     0975206213

Тимченко Зоя Романівна  провідний спеціаліст      0672352062                                                                                                      Відділ ЦНАП

Сєдіна Лариса Василівна начальник відділу 0988939064 

Ковальчук Володимир Миколайович адміністратор 0985813394   

Кононенко Альона Ігорівна адміністратор    0734028252                 

Здольник Тетяна Анатолівна державний реєстратор    0965049148                                     Господарсько-обслуговуючий персонал – всього 10,5 од.                    

                      Прибиральник службових приміщень

          Опалювач  

                     Завгосп    

                      Водій                       

III. Самостійні структурні підрозділи

Фінансовий відділ

Крюкова Тетяна Іванівна   начальник  відділу 0979977664 

   Демченко Валентина Миколаївна    головний спеціаліст  0989751695

вакантна посада   головний спеціаліст 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Результати опитування

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь