ПОРЯДОК ДЕННИЙ ВИКОНКОМУ 22.01.2021р.

Дата: 20.01.2021 09:25

Порядок  денний  засідання

виконавчого  комітету Студениківської   сільської  ради

22.01.2021р., 14 год.

1.Про затвердження  Регламенту виконавчого  комітету  Студениківської сільської ради в цілому.

ДОПОВІДАЧ : Водолазька Д.О., начальник відділу з юридичних питань.

2. Про підтримку звернення Асоціації міст України до Президента України про вирішення проблеми ціни на газ.

ДОПОВІДАЧ : Лях М.О. , голова виконавчого комітету.

3. Про  виконання Закону України «Про звернення громадян»  у 2020 році.

ДОПОВІДАЧ:

4. Про визначення видів та перелік об’єктів для відбування засудженими  особами і правопорушниками покарання  у виді громадських робіт на 2021 рік.

ДОПОВІДАЧ: Лях М. О. – голова виконавчого комітету.

5. Про визначення видів  та перелік об’єктів  для відбування порушниками суспільно-корисних(оплачуваних)  робіт,  на яких судом накладено адміністративне стягнення у вигляді суспільно-корисних робіт   у 2021 році.

ДОПОВІДАЧ:  Лях М. О. – голова виконавчого комітету.

6.  Про затвердження графіку особистого прийому громадян посадовими особами Студениківської сільської ради на 2021 рік .

ДОПОВІДАЧ: Лях М.О. - голова виконавчого комітету.

7. Про затвердження графіка роботи клубних закладів та бібліотек сіл Семенівка, Леляки,  Пристроми,  Строкова.

ДОПОВІДАЧ: Усик В. Г. провідний спеціаліст відділу освіти,  охорони здоров’я,  молоді і спорту, культури, туризму та соціального захисту населення.

8. Про затвердження зразків (бланків) документації виконавчого комітету   Студениківської сільської ради.

ДОПОВІДАЧ: Водолазька Д.О. , начальник відділу з юридичних питань.

9. Про надання дозволу на продаж житлового будинку

ДОПОВІДАЧ:  Козелецька Ю.Г, провідний спеціаліст відділу освіти,  охорони здоров’я,  молоді і спорту, культури, туризму та соціального захисту населення.

10. Про впорядкування поштових адрес.

ДОПОВІДАЧ: Лях М.О. – сільський голова.

11. Різне.