Дата: 10.02.2021 11:01

ЗВЕРНЕННЯ ГОЛОВИ СТУДЕНИКІВСЬКОЇ ОТГ

Шановні жителі громади!

Впродовж 11 та 12 лютого синоптики прогнозують подальше погіршення погодних умов, збільшення висоти снігового покрову ще на 20-30 см, ожеледицю, хуртовини. Комунальна служба громади, техніка сільськогосподарських підприємств, відповідно до попередніх домовленостей, буде цілодобово задіяна на ліквідації наслідків стихії. Просимо віднестись до ситуації із максимальною серйозністю та розумінням.

Особливе прохання до батьків школярів. Зважаючи на складну метеорологічну ситуацію навчальні заклади громади впродовж двох днів – 11 та 12 лютого працюватимуть у дистанційному режимі. Усі заходи вживаються для того, щоб не наражати дітей на небезпеку.

Прохання водіїв приватного автотранспорту без нагальної необхідності не користуватися автомобілем, відтермінувати свої поїздки та перечекати негоду вдома.

Медичні заклади громади, рятувальна служба, поліцейський офіцер громади, старости, виконавчий апарат працюватиме у звичному режимі. Усі необхідні контакти надаємо нижче:

Лях Марія Олександрівна сільський голова 067-309-55-60

Гудзь Микола Миколайович заступник сільського голови з питань координації роботи старостинських округів 067-442-12-64

Кобялко Григорій Григорович заступник сільського голови з питань регіонального розвитку громади 063-163-15-91

Козлівський старостинський округ – староста Кобялко Григорій Миколайович, тел. 067-337-19-22

Сомководолинський старостинський округ – староста Шатун Тетяна Василівна, тел.067-967-51-89

Переяславський старостинський округ – староста Ємельяненко Михайло Романович,тел. 096-931-50-46

Соснівський старостинський округ – староста Миколаєв Валентин Іванович, тел.068- 042-09-72

Строківський старостинський округ – староста Жук Микола Васильович, тел. 096-686-84-71

Пристромський старостинський округ – староста Саєнок Юрій Анатолійович, тел. 096- 668- 70-00

Семенівський старостинський округ – староста Жеребко Валентина Михайлівна, тел. 050- 746- 57-00.

Бережіть себе та своїх близьких!

З повагою – Марія Лях