ВІТАННЯ

Дата: 14.02.2021 11:08

ЦЕЙ СВІТ ЗІГРІЄ ЛИШ КОХАННЯ

На вулиці справжній лютий! І от у його зеніті, приходить у гості свято, єдине таке світі! Несе нам шматочок сонця і насолоди краплинку, щасливий, кому повезло свою віднайти половинку! Нехай посеред морозів Святий Валентин завітає до кожного вашого дому, до тих, хто кохання не знає. Нехай ці палкі вітання, зимовій на зло негоді, осяють оселю щастям і двері відкриють свободі. Кохати, щоб серце билось з коханими в унісон, було не життя, а казка, чудовий любовний сон. І хай береженими Богом завжди будуть наші кохані, хай будуть здорові, щасливі, усміхнені і жадані. Все інше сьогодні скаже нехай культура громади, і хай нам все буде »КОХАННЯ!», щасливе і вічне, без зради!