Дата: 19.03.2021 08:18

РОЗПОРЯДЖЕННЯ ЩОДО ДИСТАНЦІЙНОГО НАВЧАННЯ

15 850 нових випадків коронавірусної хвороби COVID-19 зафіксовано в Україні станом на 19 березня 2021 року. Зокрема, захворіли 830 дітей та 401 медпрацівник. За останню добу найбільша кількість підтверджених випадків зареєстрована у м. Київ (1 210), Львівській (1 140), Київській (1 134), Харківській (1 085) та Вінницькій (948) областях.

Наразі в Студениківській громаді також спостерігається підвищенням захворюваності на COVID-19. Щоб зменшити ймовірність зараження просто дотримуйтеся всіх карантинних правил:

- Уникайте масового скупчення людей та перебувайте на відстані не менше 1,5 метра один від одного;

- Уникайте контакту з людьми, які мають симптоми ГРВІ;

- Не торкайтеся свого обличчя, зокрема очей, носа та рота;

- Регулярно та ретельно мийте руки з милом та водою (протягом 20-40сек.), очищайте руки антисептичними засобами для рук на спиртовій основі;

- У разі появи перших симптомів ГРВІ невідкладно зателефонуйте до сімейного лікаря.

Задля уникнення розповсюдження коронавірусної інфекції головою Студениківської ОТГ підписано розпорядження про дистанційне навчання учнів старшої школи з 22 березня. Дошкільнята та учні молодших класів продовжуватимуть навчання у звичному режимі.