ЗВІТ СІЛЬСЬКОГО ГОЛОВИ ПРО РОБОТУ СТУДЕНИКІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЗА 2020 РІК( частина 7)

Дата: 25.03.2021 09:55

Благоустрій

У Студениківській ОТГ функціонує комунальне підприємство «Господар», засновником якого є Студениківська сільська рада. Комунальне підприємство «Господар» надає послуги з водопостачання, благоустрою території, утримання будинків, вивезення сміття.

Для його ефективної громади було придбано подрібнювач гілок, гідрозахват, мотокоси, бензопили, причіп до трактора.

Згідно розробленого графіка в кожному населеному пункті громади здійснюється вивіз сміття.

Упорядковано сміттєзвалища в селах Переяславське та Студеники.

Вподовж року здійснювалося коронування дерев, вирубка парослі, обкошування узбіч доріг.

Сплановано територію для облаштування скверу в с. Переяславське, за сприяння Групи компаній «Нива Переяславщини» придбано та висаджено декоративні кущі та дерева.

Всього на організацію благоустрою населених пунктів громади із місцевого бюджету витрачено 5077,1 тис грн.

У 2020 році здійснено будівництво водозабору підземних вод з облаштуванням бювету в с. Козлів – 308 м, юрський водоносний горизонт та будівництво водозабору підземних вод з облаштуванням бювету в с. Переяславське - 186 м, сеноманський водоносний горизонт.

Проведено капітальний ремонт доріг в с. Студеники – вул. Пономаренка, зі співфінансуванням з державного бюджету;

- в с. Переяславське - вул. Лесі Українки – за рахунок субвенції на соціально-економічний розвиток (від нардепа Буніна), також вул. Центральна та частина вул. Шевченка з заїздом на сільське кладовище;

- в с. Соснова – вул. Новоселецька;

- в с. Козлів - вул. Пісчана, Жулі;

- в с. Соснівка – вул. Набережна.

Здійснено поточні ремонти доріг у селах громади на суму 699,8 тис. грн